Taklampa bukett
2017-07-14
473851
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, metall, 1900-talets senare del, bukettformad med 8 stearinljusformade glödlampshållare, höjd ca 60, diameter 80 cm
Visst slitage, ljushållare med skador