Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLYKTA, omkring 1900, för fotogen, bronserad plåt, invändigt med reflektor, höjd ca 51 cm
Bucklor, senare bronsering, slitage
473783
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här