Naliwajko schackspel

Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel
Naliwajko schackspel

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Schackspel, 16+16 pjäser, bemålat gips, spelplan i bemålat trä, spelplanen signerad Naliwajko 1969, spelplanen 56x49 cm, pjäser 6-12 cm

Några av pjäserna med skador, färgbättringar

473781

2017-07-13