Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm
Oramad
473761
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här