Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flicka i klipplandskap, olja på duk, otydligt signerad och daterad 25, 33x42 cm
473751
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här