Figge Fredriksson oljemålning
2017-07-13
473726
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1897-1951), Fors, signerad Fredriksson 33, olja på duk, ca 56 x 38 cm