Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Pingviner, signerad M. Pyk, 39/85, färglitografi, bladmått ca 65x54 cm
473712
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här