M Pyk litografi
2017-07-17
473712
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Pingviner, signerad M. Pyk, 39/85, färglitografi, bladmått ca 65x54 cm