Peter Dahl färglitografi
2017-07-13
473657
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Norna", signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 61x89 cm