Sven Lidberg färglitografi
2017-07-13
473590
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Skärgårdsmotiv, signerad Snen Lidberg, 75/270, färglitografi, ca 44x54 cm
Med dedikation