Fersinand Legér färglitografi
2017-07-13
473526
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FERNAND LEGÉR (1881-1955): Stilleben, signerad och daterad i trycket FL augusti -51, färglitografi, bildmått ca 27x19,5 cm