Carl Einar Fredriksson
2017-07-12
473499
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Kvinnlig modell, signerad och daterad C E Fredriksson 1922, olja på duk, ca 46,5x38,5 cm
Färgbortfall