Peter Freudenthal
2017-07-12
473478
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1983 resp. 88, färglitografi, 45/75 resp. HC, rammått 71x55 cm