Fickur 14 k guld

Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FICKUR, 14 k guld, mekaniskt urverk, plexiglas, vitemaljerad urtavla, svarta arabiska siffor med röd tolva, innerboett i metal, boettnr. 67441, diameter 32 mm, total vikt ca 25,9 g

Verket går ej vid inskrivningstillfället, mindre bucklor, baksida med gravyr, urtavla med emaljskada, plexiglas med repor

473460

2017-07-12