Miguel Caréra oljemålning

Miguel Caréra oljemålning
Miguel Caréra oljemålning
Miguel Caréra oljemålning
Miguel Caréra oljemålning
Miguel Caréra oljemålning
Miguel Caréra oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIGUEL CARÈRA (Mexiko, samtida), "We are the same", signerad Caréra Xlll, olja på duk, ca 105,5 x 101 cm

473369

2017-07-08