Snapsglas i silver
2017-07-11
473348
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SNAPSGLAS, 6 st , silver, Markströms, Uppsala 1950-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 13 cm, totalvikt ca 377 g
Smärre slitage