Orientmatta bidjar
2017-07-11
473324
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Bijar, ca 229x150 cm
Lagningar, ställvis slitage, reducerade kortsidor, baksida med limrester, ytfläckar