Landskapsmotiv oljemålning
2017-07-11
473284
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lanskapsmotiv med hus, olja på pannå, ca 12x22,5 cm