MIniatyrporträtt
2017-07-11
473258
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, 6 st., PORSLINSMÅLNING, 18/1900-tal, olja och akvarell, varierande storlekar
Slitage, färgbortfall