Vas skål pokaler mm silver
2017-07-11
473237
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, SKÅL, PRISPOKALER, 4 st, PRISFAT, silver, delvis invändiga förgyllningar, vasen höjd ca 11 cm, total vikt ca 552 g
Delvis gravyr, smärre bucklor