Charles Roka oljemålning
2017-07-09
473213
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x64 cm