Adriaan Timmers oljemålning
2017-07-09
473201
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ADRIAAN TIMMERS (1886-1952), skrin, signerad Adriaan Timmers, olja på duk, ca 31x40 cm