Karl Gunnar Svensson oljemålning
2017-07-08
473150
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL GUNNAR SVENSSON (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Karl Gunnar Svensson, olja på duk, 54,5x16,5 cm