Champagneglas Anne Nilsson
2017-07-09
473145
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANNE NILSSON, "Clown", champagneglas, 4 st, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 27 cm