Björn Weckström armring akrylplast
2017-07-09
473116
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BJÖRN WECKSTRÖM, öppen armring, sterlingsilver, akrylplast, Lapponia, Finland 1974, innerdiameter ca 5-6 cm, vikt ca 30,9 g, originalpåse medföljer
Bruksslitage, akrylplats med smärre repor