Oidentifierad konstnär
2017-07-08
473097
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Interiör från stall, Biedermeier skola, olja på papper uppsatt på pannå, ca 18x15 cm