Eric Hallström oljemålning
2017-07-07
473030
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Blomsterstilleben, signerad Eric Hallström, olja på pannå, ca 30x45 cm