Ingegerd Beskow akvarell
2017-07-07
473027
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD BESKOW (1887-1978): Torgmotiv, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, ca 33x48,5 cm