Jan Håfström
2017-07-08
473023
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Komposition, signerad och daterad Jan Håfström 1990, 76/270, färglitografi, 66x51 cm
Märke efter gem, oramad