Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): "Retsticka", signerad Ernst Billgren, 188/270, färglitografi, ca 28x34 cm
Oramad
473009
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här