Ernst Billgren färglitografi
2017-07-08
473009
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): "Retsticka", signerad Ernst Billgren, 188/270, färglitografi, ca 28x34 cm
Oramad