Eddie Figge akvarell
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
EDDIE FIGGE (1904-2003): Tylösand, signerad och daterad Eddie Figge 1954, akvarell, ca 26x33 cm
Kuntoraportti
472989
Päivämäärä:
2017-07-08