Ikon 17/1800-tal
2017-07-07
472944
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
IKON, 17/1800-tal, Ryssland, olja på pannå, delvis förgylld, ca 31x26 cm