Fat Famille rose
2017-08-08
472936
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, emaljfärger, diameter ca 40 cm
slitage, lagning, spricka