Grind 1900-tal
2017-07-07
472870
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GRIND, 2 dlr., svartlackerat smide, 1900-tal, höjd ca 122,5, 71+71 cm
Bruksslitage