Knut Norman oljemålning
2017-07-07
472859
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNUT NORMAN (1896-1977): Motiv från Venedig, signerad, olja på pannå, ca 50x61 cm