Madeleine Pyk Slussen färglitografi
2017-07-07
472848
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 108/380, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm
Oramad