Harry Wichmann oljemålning
2017-07-09
472829
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMAN (1916-1993): Sommarblomster, signerad Wichmann -76, olja på pannå, ca 65x87 cm