Birger Birger Ericson oljemålning
2017-07-07
472817
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Man på torg, signerad Birger, olja på pannå, ca 44x62 cm