Samling objekt silver
2017-07-15
472778
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
BESTICK, mm, 46 dlr, silver, 18/1900-tal, merparten kaffeskedar, årsbestick Georg Jensen, 4 bägare, vikt ca 1317 g
Slitage, enstaka skador, gravyr.