Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
SYBORD, mahognyfaner, Karl Johan, lyrfot, oktagonal bordsskiva, med sytillbehör, höjd ca 75, 52x40 cm
Dekorelement saknas, ytskador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
472758
2017-07-06