Roland Svensson Stora Nassa akvarell
2017-08-07
472729
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stora Nassa", signerad roland S, akvarell, ca 39x31 cm,
Läs mer