Kvinnofigur kalksten
2017-07-06
472722
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sittande kvinna, osignerad, huggen kalksten, höjd ca 36 cm
Smärre nagg