Hugo Zuhr oljemålning
2017-07-06
472708
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): "Bergslandskap Delphi", monogramsignerad och daterad HZ -38, olja på duk, ca 54x74 cm