SF Seinknecht blyertsteckning
2017-07-05
472668
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SF SEINKNECHT (1800-tal): Judit med Holofernes huvud, signerad och daterad Götheburg 12 e martÿ 1831, blyerts, 46x31,5 cm
Gulnad, fläckar, reva, veck