Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1930/40-tal, höjd ca 28, vidd ca 22 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
472642
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här