Orientmatta
2017-07-09
472626
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Ghashgai/ Afshar?, ca 233x165 cm
Jämnt slitage, skador, reducerade kortsidor