Skrivbord i engelsk stil
2017-07-05
472607
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD,1900-talets första hälft, engelsk stil, skinnklädd skiva, draghandtag i mässing, höjd 72, 122x64,5 cm
Sprickor, skador och slitage