Gunnar Nordström oljemålning
2017-07-09
472606
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Kompostion, signerad G. Nordström, olja på papper uppklistrad på duk, ca 87x73 cm