Bertram Schmiterlöw
2017-07-05
472589
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002, tillskriven): Kvinna med pipkrage, osignerad, gips, höjd ca 48 cm
Nagg