Fat famille rose 1700-tal
2017-07-06
472557
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FAT, porslin, Qianlong, famille rose, dekor med emaljfärger, konturerat brätte, diameter 34,5 cm
Proveniens. Molvidson AB Konst och Antikiviteter
Slitage