Pär Lindblad oljemålning
Vollendet
2017-07-05
472539
| Höchstes Gebot | 11 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
PÄR LINDBLAD (1907-1981): Vertikaler och cirklar, signerad Pär Lindblad, olja på duk, påskrift på spännramen Pär Lindblad Drottninggatan 14 Gävle, ca 81x60 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall